Game Of Thrones Deneyimi

Game Of Thrones Bir Sayfa Deneyimi Olsaydı

Bu yazıyı okuma süresi: 3 dakika

Kurgusuyla ve tahmin edilemez senaryosuyla ilgimizi çekti, reklamı güzel yapıldı ve bir kez izlemeye başlayan herkes son sezona kadar Game Of Thrones seyircileri kervanına katıldı. Final sezonunda ise tüm hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Henüz acısı tazeyken, Game Of Thrones’u bir sayfa deneyimi benzetmesiyle değerlendireceğim bugün.


Coca Cola’dan İlginç Bir Pazarlama Hamlesi!

Bu yazıyı okuma süresi: 2 dakika

Coca Cola, ”New Coke”u 34 Yıl  Sonra Yeniden Satışa Sunuyor!

4 Temmuz’da 3. sezonu ile Netflix’e dönmeye hazırlanan Stranger Things dizisi, yılların eskitemediği Coca-Cola’yı yeni bir reklam stratejisine doğru yönlendirdi. Netflix’in seksenli yıllarda geçen popüler korku/gençlik türündeki dizisi Stranger Things’in üçüncü sezon öncesinde Coca-Cola ‘’New Coke’’u yeniden satışa çıkarıyor.


Avengers Endgame ve Marka Yönetimi

Bu yazıyı okuma süresi: 3 dakika

Ayla, Sınav ve Sarıl gibi filmlerin yaratıcısı Yiğit Güralp’in Medyakoridoru’ndaki ‘’Marka Yönetiminde Marvel Gibi Ol’’ adlı yazısı üzerine, çoğunluğu Marvel stan geeklerden oluşan bir reklam ajansı olarak biz de bu konuya kayıtsız kalamadık. Dünya çapında 1.2 Milyar Dolarlık bir hasılatla açılış yapan Avengers Endgame, Avatar’ın rekorunu kırmaya doğru koşuyor. Ben de yazımda, Yiğit Güralp’in ele aldığı konuları kendi yorumumu da katarak sizlere aktarmayaca çalışacağım.