Warning: Use of undefined constant WP_DEBUG - assumed 'WP_DEBUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/argeartcom/public_html/blog/wp-config.php on line 59
Php ile Yeni Bir Projeye Bizimle Başlamanın Avantajları - Ücretsiz SEO ve Dijital Pazarlama - ArgeArt Blog
Bilgi Havuzu

Php ile Yeni Bir Projeye Bizimle Başlamanın Avantajları

Php ile Yeni Projeye Başlamak …

Php; web tabanlı programlama noktasında en çok tercih edilen yazılım dilidir. Yazılımın geliştirilmesi kolay ve hızlıdır.
Php sürümündeki geliştirmeler ile de güvenlik noktasında ciddi yol alınmıştır.
Diğer yazılımlar ile birlikte kullanılarak da yüksek trafikli web sitelerine ciddi çözümler sunulmaktadır.

Php ile yazılması kararlaştırılmış bir proje için ön taraf için css ile tüm cihazlar ile uyumlu bir html tasarım oluşturulur ve kullanılır.
Tasarımdaki animasyonlar, geçişler ve resim kaydırıcı eklentilerde jquery kullanılır.

Projenizdeki kapasite; anlık ziyaretçi sayısı, girilmesi düşünülen içerik miktarı üzerinden belirlenir ve buna göre yazılımda gelişmiş kütüphaneler kullanılır. (Laravel,zn framework vb.)

Projenizin uzun soluklu olabilmesi yazılım kalitesi ile doğru orantılıdır. Ziyaretçi çekme noktasında ise projenizin SEO altyapısı hazırlanarak arama motoru standartlarına uygun hale getirilmesi, zengin içerik ile beslenmesli ve tartışmasız görselleri özenle hazırlanmalıdır.

İyi planlanmış bir projede gerektiğinde geliştirmeler hızlı şekilde eklenebilmektedir. Diğer yazılımlar ile etkileşime girebilmek için api desteği bunlar içerisindeki en önemli konudur.

Api desteğiniz ile projenizin uygulama (android, ios) çıktısı alabilmek ve sizin projenize ek geliştirme yapmak isteyen diğer geliştiriciler için büyük bir kolaylık olabilmektedir.

Bu noktada firmamız deneyimli kadrosu ile sizi en iyi şekilde anlar ve projenizin ihtiyaç duyduğu yapıyı planlar. Her aşaması profesyonel olarak değerlendirilir.

Güven veren tasarım ve hatasız çalışan arka planı ile projenizi aktif edebilir ve hizmet vermeye başlarsınız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Web Tasarım bağlantısını kullanabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ArgeArt

2010 yılından bu yana birçok sektörden sayısız firmaya entegre web çözümleri sunan bir dijital reklam ajansıyız! Sektörde geçen bu 11 yılda onlarca firma, yüzlerce proje ve binlerce memnun müşteri kazandık. Birlikte çalıştığımız firmalar için mükemmel sonuçlar sağlayarak birlikte büyür ve gelişiyoruz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu