Warning: Use of undefined constant WP_DEBUG - assumed 'WP_DEBUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/argeartcom/public_html/blog/wp-config.php on line 59
Yeni YouTube Nedir? Artıları ve Eksileri - Ücretsiz SEO ve Dijital Pazarlama - ArgeArt Blog
Bilgi Havuzu

Yeni YouTube Nedir? Artıları ve Eksileri

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan Youtube, 2005 yılından beri faaliyetlerini sürdürmekte. Bir süredir ufak tefek değişikliklerin yapıldığı platformda tasarımı sonunda tamamen değişti.

Yeni Youtube sonunda arz-ı endam etti.

Yeni YouTube

Minimal tasarımı ile masaüstü deneyimi daha basit bir tasarımla sunan Youtube, yeni tasarımında sayfalar arasında gezinmeyi kolaylaştırdığı gibi, içerikleri, kanalları ve içerik oluşturucularını da daha fazla ön plana çıkarmayı hedefliyor.

Yeni YouTube
Yeni YouTube

Gelen yeni değişiklik ile koyu renk opsiyonu da sunan platform, az reklam bol görsel mantığı çerçevesinde sunduğu seçeneği pazarlamayı minimuma indirerek kullanıcıya renkleri en iyi şekilde yansıtacak halde sunuyor.

İçerik üreticilerini ve kullanıcıya yönelik bu tasarıma geçiş için www.youtube.com/new adresinden kullanmaya başla butonuna tıklamanız yeterli. Beğenmemeniz halinde ayarlar kısmından eski sürümü yüklemeyi de mümkün kılıyor.

ArgeArt

2010 yılından bu yana birçok sektörden sayısız firmaya entegre web çözümleri sunan bir dijital reklam ajansıyız! Sektörde geçen bu 11 yılda onlarca firma, yüzlerce proje ve binlerce memnun müşteri kazandık. Birlikte çalıştığımız firmalar için mükemmel sonuçlar sağlayarak birlikte büyür ve gelişiyoruz!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu