Neler mi Yapıyoruz?

HİZMETLERİMİZ

Kurumsal SEO Hizmeti

Şirketiniz sektör içinde uzun zamandır biliniyor olabilir. Ancak yaşadığımız dijital çağda insanlar sizlere internet, akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar üzerinden erişmektedir. Bu nedenle dijital platformlarda öne geçen firmalar hizmeti alan kişiler tarafından daha bilinir ve ulaşılabilir hale gelmektedir. Bu nedenle şirketiniz müşterileriniz tarafından internette kolayca bulunabilir ve erişilebilir olmalıdır. Bu demek oluyor ki web sitenizin olması şirketiniz için yeterli değildir. Şirketiniz aynı zamanda Google, Yandex vb. internet aramalarında ilk sayfada yer almalıdır. İşte bu noktada Argeart’ın Kurumsal SEO hizmeti size şunları sağlamaktadır:

 • Sektörünüzle ilgili olan kelime aramalarında Google ve Yandex gibi arama motorlarında ilk sayfada yer almanız sağlanır.
 • Sizi internet üzerinden ilgili ve yeni insanların ziyaret etmesini sağlanır.
 • Marka bilinirliğinizi arttırır.
 • Müşterilerinizin davranışları, ilgi alanları, arama terimleri göz önüne alınarak sizinle etkileşim haline geçmesi sağlanır.
 • Siteniz, sitenizi ziyaret eden kişilerin davranışlarına uygun bir şekilde düzenlenir.

E - Ticaret SEO Hizmeti

İnternet üzerinde bir mağazanız varsa, insanları sitenize çekmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Ancak internet aramalarında istediğiniz sonucu alamıyor olabilirsiniz. İşte bu noktada Argeart’ın E-Ticaret SEO hizmeti size şunları sağlamaktadır:

 • Arama motorlarında (Google, Yandex vb.) gözükmenizi ve müşterilerinizin sizi kolayca bulması sağlanır.
 • Satın alma olasılığı yüksek ve ilgili insanları sizin web sitenize yönlendirir.
 • Müşterilerinizin sizi ararken veya sizin ürünlerinizle alakalı siteleri ararken kullandıkları kelimeler, cümleler, davranışlar tanımlanır ve web siteniz müşterilerinize uygun bir hale getirilir.
 • Web sitenizdeki satış yapılan alanlar analiz edilir ve müşterilerin satın almasını sağlayacak şekilde optimize edilir.

Bağlantı (Link) Oluşturma Hizmeti

İnternet üzerinde web sitenizin istenen sonuca ulaşabilmesi için link oluşturma stratejisi oldukça önemlidir. Link oluşturma sayesinde Google ve Yandex gibi arama motorlar web sitenizin alanında yetkinliğe sahip olduğunu belirleyerek sektörünüzle ilgili aramalarda sizi üst sıralara çıkarmaktadır. Arama motorlarının bunu yapmasının sebebi sağlıklı bir link oluşturma stratejisi sayesinde sizin web sitenizin güvenilir ve alanında otorite sahibi olarak görmesidir. Nasıl link oluşturacağınızı ve hangi linklerin size faydalı olduğunu bilmiyorsanız sorun değil! Argeart uzman kadrosuyla bu konuda da size yardımcı olmaktadır.

 • İnternet üzerinde sitenizin bilinirliği, güvenirliği ve yetkisi üst sıralara taşınır.
 • İnternet üzerindeki trafiğinizi arttırmanız sağlanır.
 • İnternet reklamcılığı ve sosyal reklamcılıkta öne çıkmanız sağlanır.
 • İnternet üzerindeki prestijiniz artar.

SEO Danışmanlık & Eğitimi

Sitenizin performansını ve böylece gelirinizi mi arttırmak istiyorsunuz? Argeart ailesi olarak size ücretsiz olarak konu ile ilgili bilgiler paylaşabilir, uzman kadromuz tarafından ipuçları verilebilir ve internet reklamcılığıyla ilgili sorularınızı cevaplayabiliriz.

Argeart bir reklam ajansından fazlasıdır. Bazen doğrudan bir hizmet almaktansa konu ile ilgili düşünceler veya ipuçları almak isteyebilirsiniz. İşte bu noktada bizi aramanız yeterlidir. Ücretsiz olarak size internet reklamcılığı hakkında bilgi vermekten ve uzman görüşlerimizi paylaşmaktan sevinç duyarız.