SEO

SEO (Search Engine Optimization) yani Arama Motoru Optimizasyonu, kullanıcıların yaptıkları aramalara en doğru cevabı veren site olduğunu arama motorlarına kanıtlama operasyonlarıdır. Argeart olarak bizler, web sitenizin sadece tasarım olarak değil aynı zamanda tüm sıralama ölçütleri bazında kaliteli olmasını sağlıyoruz. Arama sonuçlarında şirketiniz için en iyi sonuç verecek anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almanızı sağlayan faktörleri biliyor ve uyguluyoruz. Kısacası ürünlerinizi arayanların, web sitenize ulaşmasını; web sitenizi ziyaret edenlerin müşterileriniz olmasını sağlıyoruz.


Arama sonuçlarında üst sıralara tırmanmanızı sağlayacak SEO çalışmaları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçinÜst Sıralarda Olmanız İçin Neler Yapıyoruz?


Anahtar Kelime Hedeflemesi

Firmaların dijital dünyada en verimli dönüşümü elde edeceği anahtar kelimeleri analiz ediyor, stratejiler belirliyor ve web sitesinde bu hedeflemeleri yapıyoruz. Hedeflenen anahtar kelimelerle yapılan arama sonuçlarında web sitesini daha yüksek konumlara taşıyoruz. Trafiği arttırıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorları, arama sonuçlarında web sitelerine yer vermek için önce web sitelerini tanımaları gerekir. Web sitelerini tanıdıktan sonra anahtar kelimelere uygunluğunu ölçümleyip, bir sıraya konumlandırır. Bizler web arama motorlarının web sitesini en iyi şekilde tanıması için tüm gerekli işlemleri yapan kişileriz.

Web Sitesinin Kullanıcı Odaklı Geliştirmeleri

Dijital dünyada yaptığımız tüm çalışmaların temelinde kullanıcılarla bağ kurulması yatar. Web sitesinin kullanıcı odaklı olması tüm çalışmaların nihaiyete varması için özel bir adımdır. İşin uzmanları olarak; markanızı ve hedef kitlenizi analiz eden, dönüşüm odaklı geliştirmeler yapıyoruz. Bizler elindeki verileri değerlendiren, ölçümlerle ilerleyen ve somut adımlar atarak ilerleyen dijital zihinleriz. Siteden memnun şekilde ayrılan kullanıcılarla sadece sıralamalarda avantaj kazanmakla kalmayıyor, marka prestijinizi de güçlendiriyoruz.

Sitenizi Hızlandırıyoruz

Devir hız devri ve bunu en iyi biz biliyoruz. 3-4 saniyeden uzun sürede açılamayan sitelere katlanamayan kullanıcıları da anlıyoruz, web sitesinin indekslenmesi için hızlı bir deneyime ihtiyaç duyan arama motoru botlarını da. Web sitesinin hızlı açılmasını engelleyen tüm etkenleri analiz ediyoruz ve çözüm stratejilerimizi her zaman sizlerle, yani başarı ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Aylık Raporlarla Gelişim Grafiğini Gözlemliyoruz

Bizim işimiz dijital. Dijtalin en güzel yanıysa ölçümlenebilir olması. SEO çalışmalarında da tüm dijital çalışmalarda olduğu gibi ölçümler çok önemlidir. Biz yeni stratejiler çıkarmak için raporlar hazırlarken, sizler de gelişim grafiğini gözlemleme fırsatı bulacaksınız. Bizler yeni uyguladığımız stratejilerin sonuçlarını gözlemlerken, sizler çalışmaların satışlarınıza nasıl yansıdığını ölçümleme fırsatı bulacaksınız. Kısacası bizler ortaya koyduğumuz başarıyla gurur duyarken, sizler de markanızın dijital gelişimini izleyeceksiniz. Doğru stratejilerle hepimiz için çalışıyor olacağız.


SEO Süreçleri


Müşterilerimizin web sitelerini, hedefledikleri anahtar kelimeleri, rakiplerini ve sektörü inceledikten sonra teknik rapor ile birlikte ilk toplantımızda sağlayacağımız faydaları net bir şekilde açıklıyoruz. İlerleyen aşamalarda ise anahtar kelimelerin sıralamalardaki yükselişi teknik raporlar ile açıklıyoruz.

1. Hedeflerinizin Belirlenmesi

Web sitenizi, hedefleriniz doğrultusunda içerik, hız ve teknik analizlerini yaparak uygulayacağımız iyileştirmeleri maddeler halinde sunuyoruz.

2. Anahtar Kelime, Rakip ve Sektör Analizi

Organik arama sonuçları üzerinden trafiğinizi yükseltmeye yönelik en doğru anahtar kelimeleri belirleyerek markanıza sağlayacağı faydayı gösteriyoruz. Rakip ve sektör araştırması ile birlikte ortalama ne kadar süreç ile bu hedefe ulaşacağımızı anlatıyoruz.

3. İçerik Stratejisi

Hedeflediğiniz anahtar kelimelere yönelik oluşturduğumuz içerik stratejimizi uyguluyoruz.

4. Dönüşüm Optimizasyonu

Artan trafiğinizle birlikte ziyaretçilerinizin web sitenizde yaptığı işlemleri artırmaya yönelik optimizasyonlar yapıyoruz.

5. Raporlama

Çalışmaya başladığımız günden itibaren web sitenizi ölçümlemek için kullandığımız analiz araçları ile tüm değerleri şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.