Web Tasarım

Günümüzde markaları tanımak için ilk olarak internette yapılan aramalar sonucunda web siteleri incelenmektedir. Web siteniz dünyaya açılan kapınız olmakla birlikte, sizi ve şirketinizi temsil eden yüzünüzdür. Bu farkındalıkla; Argeart olarak sizin için şık görünüme sahip, güvenilir, kullanıcı odaklı ve şirket kültürünü yansıtan tasarımlarla web sitenizi yönetiyoruz.


Şirketiniz için hayal ettiğiniz web sitesini tasarlamak için, bizimle iletişime geçinNeler Yapıyoruz?


Markanızın Kimliğini Tanıyoruz

Her markanın bir kimliğini olduğunun bilinciyle, ilk iş olarak markanızı tanıyoruz. Markanın doğasını tanıyor, dışarıdan nasıl göründüğünü gözlemliyoruz. En güçlü yönlerini öğreniyor ve nasıl bir dil kullanarak bu yönlerini vurgulayacağımızı analiz ediyoruz. Markanın dijitalde nasıl bir görünüme sahip olacağını belirliyoruz.

Markaya Özgü Site Tasarımını Hazırlıyoruz

Markanın özgün kimliğini, özgün bir tasarımla yaratmak sadece sorumluluğumuz değil aynı zamanda bizim tutkumuz. Farklılaşan markaların hikayelerini dijitalde yazmaları için tüm uzmanlığımızla çalışıyor; gelişime olan inancımızla dijitalde güçlü adımlar atılması için doğru altyapıyı hazırlıyoruz. Markanızın kullandığı kelimeler, markayla özdeşleşmiş renkler, kullanıcılar için en etkili tasarım gibi pazarlama ögelerini web sitesinde bir bütün halinde sergiliyoruz.

Altyapı Kurulumu

Günümüz kullanıcı alışkanlıklarını en yakından takip edenler olarak, sürecin tamamında ihtiyacımız olan tüm geliştirmeleri bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Bütünleşik bir stratejiyi ele alarak sitenin altyapısını hazırlıyoruz. Altyapı çalışmaları kapsamında yaptıklarımız:
 • Sistem güvenliği
 • Güvenlik sertifikaları (SSL)
 • Temiz, anlaşılır kod düzeni
 • Hızlı, güncellenebilen kod yapısı
 • Gelecekte yapılacak geliştirmelere uygun altyapı
 • 1 yıllık alyapı desteği garantisi


Markaya Özgü Web Sitesi Tasarımı

Web siteleri ile kullanıcılara, marka hakkında ayrıntılı bilgi verme platformuna sahip oluruz. Ürünleri, hizmetleri, hikayesi, stratejileri ve kampanyalarıyla ilgili markanın tüm ayrıntılarını web sitesi üzerinden kullanıcılara gösterebiliriz. Hedef kitle olarak adlandırdığımız; ürünlerimizle ve hizmetlerimizle ilgilenen kişilerin artık ofislerimize, dükkanlarımıza, mağazalarımıza kadar gelmesine gerek kalmıyor. Nerede olurlarsa olsunlar, markayla karşılaştıkları anda web sitesini ziyaret edip bilgi edinebiliyorlar. Site ziyaretçilerinin markayı tanıyabilmesi ve dijital ortamda kurduğu iletişimi reele taşıması için markanın karakterini tam anlamıyla yansıtan yapıda, kaliteli bir web sitesi tasarımı gereklidir. İşin uzmanları olarak markanıza özgü siteyi tasarlamanın garantisini veriyoruz.

Kullanıcı Odaklı Site Yapımı

Dijital dünyada markanızın hedef kitlesini oluşturan kullanıcıları analiz ediyoruz, alışkanlıklarına uygun siteyi inşa ediyoruz. Tüm kullanıcıları için değerli olan tüm verilere göre geliştirmeler yapıyoruz. Bu çalışmalar aynı zamanda seo çalışmaları için de oldukça değerlidir. Kullanıcıların değer verdiği değerler:
 • Web sitesinin hızlı olması
 • Gereksiz pop-up'lardan arınmış olması
 • Tüm linklerinin sağlıklı çalışması
 • Tüm görsellerin sağlıklı olarak yer alması
 • Form, harita gibi uygulamaların sağlıklı çalışması


Hepimiz dijital kullanıcıyız. Web sitesinin hızlı çalışması ilk beklentilerimizden biridir. Artık açılması 5 saniyeden fazla süren web sitelerine hiçbirimiz katlanamıyoruz. Kullanıcılara ilk siteye girdikleri andan itibaren kaliteli deneyim sunmak, gelecekte kurulacak güçlü bağın ilk adımı olacaktır. Sitede geçirilen deneyim, biriyle sohbet etmeye benzer. Biz, dijitalciler bunun bilincindeyiz. Nasıl samimi bir sohbetin tam ortasında bir anda ürününüzü satmak için konuyu değiştirmiyorsanız, web sitesinde de gereksiz yoğunlukla pop-up'lar da kullanıcıların markadan soğumasına sebep olmak istemezsiniz.

Argeart olarak, toplumun alışkanlıklarını bildiğimiz gibi dijitalde de neleri sevdiklerini ve sevmediklerini analiz ediyoruz. Dijitalin dünyasına ait olan kodlarda uzman olduğumuz gibi, reklam dünyasına ait olan tüm pazarlama tekniklerinde de uzmanlığımızı markaların hizmetine sunuyoruz.

Web sitesi tasarımı ile markanızın dijital iletişimini, kurumsal kimliğini ve yapılacak tüm dijital reklam çalışmalarını sağlıklı bir altyapıya oturturyoruz. Uzmanlarla çalışmak ve dijital platformlarda güçlü adımlarla bulunmak sizin elinizde.

Web Tasarım Sık Sorulan Sorular

Kurumun hizmetleri, ürünleri, hikayesi, stratejileri, kampanyaları ve marka değerlerini kendi kurumsal renkleri ile uyumlu özgün bir tasarımla birleştirerek dijital ortamda ki yüzünüz hazırlanır.

Web sitenizin içeriği maliyeti belirleyen asıl kriterdir. Kullanılacak özgün tasarımlar, metin yazarının hazırlayacağı içerikler, yüksek kaliteli çekilmiş fotoğraflar ve yeni teknoloji ile yazılmış, isteğiniz üzere özelleştirilebilen bir yönetim paneli ve en önemlisi size istediğiniz zaman destek verecek şekilde fiyatlarımızı belirliyoruz. Size en doğru hizmeti yüksek rekabet ortamında farkındalık yaratacak kalitede özgün şekilde sunabilmek ve fiyat teklifi verebilmek için sizi dinlemeye hazırız.